Recenze na knihu Dcera

12. září 2016 v 20:42 | S.
Název: Dcera
Autorka: Kiera Cass
Vydavatelství: CooBoo
Počet stran: 318
Rok vydání: 2016
Žánr: Sci-fi, fantasy, dívčí romány
4. díl


Princezna Eadlyn od malička stále dokola poslouchala vyprávění o tom, jak se potkali její rodiče. Ona ovšem ani náhodou netouží opakovat jejich romantický příběh! O svém životě však nerozhoduje sama. Její protesty jsou naprosto zbytečné, i ona si musí manžela vybrat v Selekci.

Na tuhle knihu jsem byla velmi zvědavá, ale zároveň jsem z ní měla strach. Protože hlavní hrdinka byla dcerou Ameriky. A měla se zde opakovat Selekce, ale z pohledu Eadlyn, jakožto budoucí královny. Takže jsem nevěděla, co přesně od ní mám čekat. Nakonec to nebylo, až tak špatné, ale se Selekcí se to nedá rovnat.

Eadlyn mi do první poloviny knihy přišla pěkně rozmazlená. Je ještě větší kvítko než Amerika. Také jsem si nemohla, zvyknout na Ameriku a Maxona, jako na rodiče čtyř dětí a jak Eadlyn popisovala Maxona s vráskami kolem očí a shrbenými rameny, který působí unaveně. Už to nebylo ono.
Pro každého kdo četl Selekci je prakticky nutností, aby si přečetl i Dceru. Ale pokud, už vás štvala i Amerika, tak v případě Eadlyn je to ještě horší. Já ji chtěla chvílemi něčím praštit, za to jak se chovala. Proto vám musím popřát pevné nervy.
Dále se mi moc nelíbilo, jak o Selekci neustále uvažovala. A taky jak se chovala, že je dědičkou trůnu, má největší moc.. To mi též pěkně lezlo na nervy.
V knize se toho až tak moc nedělo, čekala, až se v knize něco stane a ono pořád nic, ten konec to možná trochu napravil. Ale i tak si ráda přečtu další díl, jsem zvědavá koho si nakonec Eadlyn vezme. Ale klidně bych se spokojila jen s prvními třemi díly. Rozhodně od ní nečekejte tolik jako od Selekce.
Proto dávám knize 3/5 hvězdičky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama